KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14545367
nr 1454 5367
Blandteknik
Tretchikoff. Signerad, blandteknik, daterad 1952, ca 60x48, yttermått inklusive ram: 70x58 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 mars 2022
kl 18:12:47
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)